Hoverboard akcia

Hoverboard akcia

AKCIA: S predajcami hoverboardov vždy držíme krok a aktualizujeme pre vás najnovšie akcie. Tie následne zverejňujeme v prehľadnom katalógu:

Zobraziť katalóg produktov

Hneď pod filtrovaním ceny si môžete vybrať položku AKCIA (zľava) a zobrazia sa vám všetky hoverboardy, ktoré majú aktuálne akciovú cenu.

Aktuálna vianočná akcia hoverboardov – na výber viac obchodov:

S blížiacimi sa Vianocami nás chcú potešiť aj predajcovia hoverboardov – nízkou cenou. Alebo si možno len chcú zvýšiť predaje prostredníctvom vianočného ošiaľu, ktovie… 🙂

Každopádne, určite sa oplatí pozrieť sa na niektoré z akcií a tým ušetriť pár desiatok EUR na vianočné nákupy. Garantujem vám, že hoverboardom pod vianočným stromčekom potešíte každé dieťa. Či už to bude tínedžer, 8-ročný syn alebo 11-ročná dcéra 🙂 Napríklad u nás sa z nich minulý rok „vytešovala“ celá rodina. Všetci sme si vyskúšali, aká to je sranda a nikomu sa z hoverboardu nechcelo zísť. Mali sme problémy so striedaním sa, ale nakoniec sme ich vyriešili kúpou druhého hoverboardu na dcérine narodeniny.

Hoverboardy pre deti a najmenších

Hľadáte hoverboardy pre deti? Cena za hoverboard pre deti je v dobe písania článku akciová, môžete si ju pozrieť tu – Hoverboard pre deti.

Tieto hoverboardy sú určené pre všetky deti – ak už vaše deti vedia chodiť, hravo si poradia aj s riadením hoverboardu. O ich bezpečnosť sa nemusíte obávať, lebo detské hoverboardy majú obmedzenú maximálnu rýchlosť – len 6 km/h. Táto rýchlosť sa približne rovná rýchlosti chôdze bežného človeka.

Tiež väčšinou disponujú protišmykovými podložkami a blatníkmi, ktoré zabezpečujú ešte väčšiu bezpečnosť.

Výhodná vianočná akcia v Insportline

Všimli sme si, že napríklad obchod má zaujímavú vianočnú ponuku:
Vianočná garancia – máte možnosť vrátenia tovaru zakúpeného cez eshop alebo na predajni Insportline až do 31.1.2018.

A to aj v prípadoch, kedy vám tovar nevyhovuje veľkostne alebo inak (nemusí byť poškodený, ako je to v prípade reklamácií). Už sa tak nemusíte dopredu trápiť, že čo ak sa nebude darček páčiť. Ak ste náhodou netrafili veľkosť, farbu, typ a pod, jednoducho ho vrátite.

Uvádzajú, že: „Nevyhovujúci vianočný darček bez rečí príjmu späť.

Podľa skúseností z predošlých rokov by mali slovo dodržať aj tento rok. 🙂

 

Akcia sa vzťahuje na nákupy zrealizované od 19.10.2017, pričom nevhodný vianočný darček môžete vrátiť od 24.12.2017 až do 31.1.2018.

Tovar, ktorý chcete v rámci tejto lehoty vymeniť / vrátiť, musíte len:

  • vrátiť na predajni spolu s pokladničným dokladom, alebo
  • poslať na ich uvedenú adresu (spolu so sprievodným listom a kópiou faktúry)

Tovar je potrebné odovzdať nepoužívaný, nepoškodený a s kompletným príslušenstvom (vrátane pôvodného obalu).

 

Pozrite si Hoverboardy v obchode Insportline TU.

AndreaShop – adventné zľavy

Za zmienku stoja aj adventné zľavy hoverboardov u predajcu AndreaShop, kde momentálne znížili ceny niektorých hoverboardov až o 30 %.

Akcie hoverboardov na Hej.sk

Hej patrí medzi moje najobľúbenejšie obchody (väčšinu elektroniky mám práve odtiaľto). Aj v tomto obchode sme natrafili na zopár zliav. Zoradili sme ich pre vás od tej najvyššej zľavy: pozrite si Zľavy na Hej.sk

Katalóg, v ktorom nájdete hoverboardy na predaj od 6 slovenských predajcov:

Zobraziť katalóg produktov

Pridaj komentár

Zatvoriť